PSD paralajmëron protestë më 25 mars

Read Time:27 Second

Partia Socialdemokrate ka paralajmëruar protestë pas marrëveshjes që u arrit në takimin e Ohrit ndërmjet kryeministrit Kurti dhe presidentit Vuçiq, e cila do të mbahet më 25 mars në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj, tha se protesta është mjeti i vetëm, pasi sipas tij, nuk ka opozitë parlamentare.

Ai më tej shtoi se ka pasur tendencë nga Qeveria që ta mjegullojë situatën, duke thënë që kaluam nga asociacioni në vetëmenaxhim.

Këto janë tendenca të manipulimit duke llogaritur që qytetarët nuk e lexojnë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Fatmir Limaj kërkon dorëheqjen e Kurtit
Next post <strong>Shpërthim i llavës së zjarrtë e ndrydhur brenda shpirtit të poetit</strong>