Botimet Toena gjatë ditëve të Panairit të Librit “Tirana 2022”

Të nderuar miq të Librit dhe të Botimeve Toena,

Ju ftoj të na ndiqni, në aktivitetet e organizuara nga Botimet Toena gjatë ditëve të Panairit të Librit “Tirana 2022”,
në Pallatin e Kongreseve. 
Shfletoni bashkëngjitur Programin e përgatitur.

Ju mirëpresim!

Lini një Përgjigje

Previous post Koment dhe apel: Lexoni letrat e Skënder Sadri Kapitit drejtuar Kombit!
Next post Armend Mehaj vizitoi krerët e UÇK-së në Hagë: Do të dalin sërish fitimtarë