Shoqata Intelektualëve JAKOVA-GJAKOVË – Promovimi i librit “Gjakova dhe futbolli per femra (2003-2006)”

Read Time:9 Second

Te nderuar!

Më dt.10.09.2022 do të organizojmë promovimin e librit :

“Gjakova dhe futbolli per femra (2003-2006)” te autorit prof. Ismail Berisha.

Jeni te mireseardhur!

Prof. Ruzhdi 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Sharlatanët, halabakët,mashtruesit dhe hipokritët
Next post 13 shtator: Në Tiranë, promovohet vepra “Kosova” në tetë vëllime