Shoqata “Drini”, Gjakovë-Shkodër, nderoi me “Mirënjohje” Gazetën e Alpeve

Read Time:28 Second

Në Takimin Vjetor përmbyllës, në qytetin e Gjakovës, me 23 të dhjetorit 2022, Shoqata Atdhetare Kulturore “Drini”, Gjakovë-Shkodër, nderoi me “Mirënjohje” edhe Gazetën e Alpeve – media PanShqiptare e NdërBallkanike.
“Mirënjohja” përmban motivacinin “Për kontributin e veçantë në pasqyrim të aktiviteteve duke i dhënë hapësirë të veçantë projekteve lidhëse kombëtare e sidomos me focus “Korridorit Adriatik-Alpe”.
Bordi Botues Ndërkombëtar i gazetës, Redaksia e Rrjeti i Kordinatorëve të saj i shprehim falenderime Shoqatës “Drini”, Gjakovë-Shkodër, për ndarjen e kësaj “Mirënjohje”, për vlerësimet e punës tonë në këto pesë vite të botimit mediatik.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Media, jini dhe bëhuni media të moralit!
Next post Kurti në intervistë për Zërin e Amerikës flet për planin “franko – gjerman”