Zgjedhjet në Luginë, Sami Salihu: Ky është qëndrim i Republikës së Kosovës, apo përzgjedhja personale e z. Kurti

Read Time:28 Second

Duke perzgjedhur, ne cilesine e Kryeministrit, kandidatët e nje partie te vetme ne Lugine, kundrejt partive te tjera ne gare, z.Kurti po thote se shumica absolute e partive politike shqiptare ne Lugine jane te papelqyera per Qeverine e Republikes se Kosoves.

Ne rregull. Mire do te ishte ta kuptojme nese ky eshte qendrim i Republikes se Kosoves, apo perzgjedhja personale e z.Kurti.

Uroj qe do te na sqarojne nese e ndajne kete qendrim politik edhe Presidentja znj.Vjosa Osmani, kryekuvendari z.Glauk Konjufca dhe shefat e grupeve parlamentare ne Kuvendin e Republikes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Zgjedhjet në Luginë të Preshevës, Kurti: “Ku më thërrasin, unë shkoj”
Next post Zgjedhjet në Preshevë, fushata e partisë Lëvizja për Reforma (LR)